Про це повідомив синоптик Ігор Кібальчич. Також експерт сказав, де саме буде найбільше опадів.

До теми Литиме по всій Україні: скільки ще днів йтимуть дощі та грози

В яких областях пройдуть дощі

Цього тижня територія України буде перебувати переважно в умовах зниженого атмосферного тиску з переважанням нестійких повітряних мас та атмосферних фронтів різного типу.

Синоптик зауважив, що внаслідок цього, практично щодня йтимуть дощі з грозами. Окрім того, подекуди не виключені небезпечні явища погоди, такі як град та шквалисте посилення вітру.

Найбільшу кількість дощів слід очікувати у західних та північних областях. Тут місцями може випасти 1 – 2 місячних норми,
– попередив Кібальчич.

Додав, що більш суха та спекотна погода традиційно очікується в південно-східній частині.

Прогноз на тиждень

  • У вівторок, 11 червня, у північних, центральних, а вдень і в західних областях утримається нестійка погода з грозовими дощами. Вдень подекуди можливі град та шквали, 15 – 20 метрів на секунду. На Півдні та Сході без істотних опадів.
  • У середу на більшій частині території країни, за винятком Криму та Приазов'я, знову короткочасні дощі та грози. Вдень в окремих пунктах можливі град та шквали, 15 – 20 метрів на секунду.
  • У четвер, 13 червня, вночі у центральних і східних, вдень і в західних областях пройдуть дощі, місцями з грозами. Вітер переважно північно-західної чверті, 3 – 8 метрів.
  • У п'ятницю вночі на Заході, вдень на більшій частині території України знову пройдуть дощі з грозами. Подекуди можливі град і шквали, 15 – 20 метрів на секунду.
  • У суботу на більшій частині території України пройдуть дощі різної інтенсивності. Подекуди знову можливі град та шквали до 17 – 22 метрів на секунду.
  • У неділю, 16 червня, вночі на Лівобережжі, вдень у більшості областей, окрім Півдня, також дощі з грозами.