Про це розповів представник президента у Конституційному Суді, народний депутат фракції "Слуга народу" Федір Веніславський у програмі "Перші особи" на 24 каналі. Він запевнив, що наразі в ОП таких розмов немає.

До теми У Зеленського відповіли, чи є підстави для дострокових виборів президента

Веніславський: Чув ці страшилки

Представник президента у КСУ відповів, що й справді чув таку інформацію у медійному просторі. Однак все спростував.

Я ці страшилки чув, їх постійно наші політичні опоненти транслюють у масовий простір через ЗМІ,
– запевнив Веніславський.

Він вважає, що причина таких пліток одна – бажання політичних опонентів розхитати ситуацію та отримати дивіденди для участі у майбутніх виборах.

"Дуже бурхливі політичні фантазії. На сьогодні жодних підстав і розмов в Офісі Президента щодо такого сценарію точно немає. Підстав для дострокових президентських виборів немає", – підсумував Веніславський.

Водночас зауважив, що періодично з'являються підстави для дострокових парламентських виборів. Однак ініціативи щодо їх проведення наразі немає.

Дострокові президентські вибори: останні заяви

  • Спікер парламенту Дмитро Разумков запевнив, що наразі немає підстав для проведення дострокових виборів. За його словами, у Зеленського є ще багато часу до кінця терміну, а тому він точно не хоче залишити позицію.
  • Заступник очільника Офісу Президента Кирило Тимошенко висловив думку, що у цьому питанні остаточне рішення – за Зеленським.