Центральна виборча комісія 4 лютого затвердила склад ОВК на Чернігівщині. Там 27 березня відбудуться довибори народного депутата.

Читайте також ЦВК схвалила бюджети для проведення виборів у 2022 році

Експредставниця Януковича – ОВК на довиборах у Раду

"Голос" як парламентська партія гарантовано має у складі ОВК двох представників. За розподілом партія отримала позицію заступника голови комісії.

На цю позицію партія подала Світлану Александрову. Вона представляла партію "За майбутнє" у Дніпровській міській ТВК до кінця 2020 року. До того у цій же комісії вона була від "Батьківщини".

Під час виборів до Верховної Ради 2019 року Александрова працювала на Чернігівщині (210-й округ) від партії "Зелена планета", а під час виборів 2012 року була головою ОВК на Львівщині (118-й округ) від "Ліберальної партії".

На президентських виборах у 2014 році на Львівщині була секретарем комісії від кандидата Юрія Бойка. У 2010 році також на Львівщині представляла президента-втікача Віктора Януковича.


В ОВК за квотою "Голосу" ввійшла експредставниця Януковича / Рух "ЧЕСНО"​

До слова, до ОВК від "Голосу" також пройшла Алла Ващенко, яка у 2020 році балотувалася до Чернігівської міської ради від партії мера "Рідний дім".

Вибори у 206-му окрузі: що відомо

  • Народний депутат, обраний у 206-му окрузі у 2019 році, помер 8 жовтня. Мовиться про Антона Полякова, якого знайшли мертвим у Дніпровському районі Києва.
  • У справі наразі триває слідство. Однак за законом вибори депутата в цьому окрузі повинні обов'язково відбутися.

Зверніть увагу – Щербина оцінив шанси Зеленського на виборах: дивіться відео