В інтернет злили кадри того, як знепритомнілого нардепа намагаються врятувати патрульні і швидка. Спершу йому зробили непрямий масаж серця, а згодом – застосували дефібрилятор.

Зверніть увагу Справа Полякова: у машині з нардепом і Джамбулатовим була ще одна людина

Останні моменти життя Антона Полякова

Починається відео із кадрів прихованої камери ресторану. За столиком, з-за якого встав Антон Поляков, сиділи ще двоє чоловіків. Щоправда, на відео не видно їхніх облич.

У цьому закладі, як розповідав раніше начальник поліції Києва Іван Вигівський, Антон Поляков сидів із помічником нардепки Анни Скороход Русланом Джамбулатовим.

Наступна частина відео складається з кадрів із боді-камер поліцейських. Видно, як вони витягли чоловіка на асфальт та намагаються врятувати йому життя. Згодом приїжджає швидка допомога, яка намагається реанімувати Полякова дефібрилятором.

Останні хвилини життя Антона Полякова: відео з телеграму "Київ оперативний"

Поліція не знала, що це нардеп

В ефірі одного з телеканалів перший заступник глави МВС Євген Єнін також показав кадри з боді-камер патрульних, які спинили таксі з Поляковим. Він підкреслив: ні поліція, ні медики не знали, що рятують народного депутата. Він додав, що вдалося встановити додаткових свідків.

Все це долучено до матеріалів кримінального провадження. В подальшому ми опитали водія, відслідкували в зворотньому напрямку рух автомобіля, хто куди сідав, хто кого де супроводжував, – розповів він.

Єнін заявив, що відео оприлюднили для того, щоб ні у кого не було сумнівів у професійності роботи патрульних.

Головне про смерть Антона Полякова

  • Народний депутат Антон Поляков помер у ніч проти 8 жовтня в Києві в авто таксі. Його тіло знайшли на задньому сидінні у таксі без ознак життя.
  • Згодом у МВС підтвердили, що у крові Полякова були алкоголь і метадон.
  • За даними слідства, напередодні нардеп посварився зі своєю співмешканкою Анною Скороход. Він начебто не хотів до неї їхати і катався містом разом із Русланом Джамбулатовим. Згодом з'ясувалося, що в авто була ще й третя людина, але її імені наразі не розкривають.
  • Поховали політика 11 жовтня у рідному Чернігові.
  • Наразі слідство очікує результатів низки експертиз. Зокрема, правоохоронці мають з'ясувати, як у крові Полякова опинився метадон.