Слідство вже встановило особу третьої людини, однак поки що її ім'я не повідомляють. Про це розповів речник МВС Артем Шевченко в ефірі одного з українських телеканалів.

Зверніть увагу "Поховали нашого синочка": мама Полякова записала відеозвернення

Троє їхали в авто

За даними слідства, після вечері в ресторані, Поляков, Джамбулатов та третя особа пересіли в авто. Уже опісля нардеп опинився у таксі.

Встановлено всіх осіб, із якими Поляков у той вечір і ту ніч перебував, контактував, вечеряв, сідав в одну машину, пересідав в іншу. Є ще третя особа, яка теж перебувала з ними в компанії,
– заявив Шевченко.

Крім того, речник МВС підтвердив, що таксист, в автомобілі якого знайшли тіло Полякова, змінив свої свідчення. Як з'ясували слідчі, чоловік певний час переслідував автомобіль з нардепом та ще двома людьми. За словами Шевченка, нардеп був "не випадковим пасажиром" у таксі.

Поки що ніхто з тих, з ким нардеп провів свій останній вечір не отримав підозру, але версія про природну смерть уже не пріоритетна для правоохоронців. Слідство зараз відтворює повну картину останнього вечора Полякова перед смертю.

Смерть Антона Полякова: головне

  • У ніч проти 8 жовтня нардепа Антона Полякова знайшли мертвим у таксі. Медики намагалися реанімувати політика, однак не вдалося.
  • За результатами розтину, смерть настала внаслідок гострої коронарної недостатності, гострої ішемічної хвороби серця.
  • Поліція висунула кілька версій щодо смерті політика: хронічне захворювання, яке могло призвести до смерті, отруєння невідомою речовиною самостійно або кимось. Перші висновки у МВС обіцяють надати приблизно через тиждень.
  • Адвокат таксиста заявив, що його підзахисний змінив свої свідчення і розповів, що Полякова невідомі пересадили в його авто з іншого автомобіля.