Проєкт оформлення паспортних документів для українців за кордоном Державна міграційна служба впровадила у 2022 році. Цей проєкт за планом мав працювати до кінця червня 2024 року.

Читайте також Не встали на облік вчасно – здавайте паспорт: Верещук відреагувала на скандальну заяву Безуглої

Паспортний сервіс продовжить роботу

У Міністерстві з питань реінтеграції пояснили, що дію проєкту продовжили "з огляду на соціальну значущість проєкту" та задля підтримки громадян.

Зазначена ініціатива обговорювалась на засіданнях відповідного Координаційного штабу під головуванням Віцепремʼєр-міністра України Ірини Верещук,
– додали в пресслужбі міністерства.

Рішення Уряду щодо ДП "Документ" є результатом спільної ініціативи Мінреінтеграції та МВС України.

Українцям за кордоном тимчасово не видавали документи

  • 23 квітня стало відомо, що державне підприємство "Документ", відповідальне за паспортні столи, призупинило видачу готових документів у закордонних підрозділах. У закордонних підрозділах підприємства заявили, що видачу готових документів призупинено через технічні причини.
  • Того ж дня Кабмін ухвалив постанову, згідно з якою українські чоловіки призовного віку більше не зможуть отримати закордонні паспорти та паспорти громадянина України за межами нашої держави.
  • Дмитро Кулеба підтвердив, що консульства за кордоном призупинили надання послуг українцям призовного віку. Він пояснив, що перебування за кордоном не звільняє громадянина від обов'язків перед Батьківщиною.
  • Згодом МЗС України пояснило, що заяви, подані до 23 квітня 2024 року, розглянуть, проте нові від чоловіків призовного віку не приймають. Детальніше про це читайте за посиланням.