Росія уже неодноразово довела, що є не тільки державою-агресоркою, а ще й державою-терористкою. Окупанти цілеспрямовано бомблять мирних українців, передусім жінок та дітей. Для загарбників немає нічого святого: вони знищують школи, лікарні та навіть церкви. Історія Маріуполя – крищучий приклад воєнних злочинів Росії.

До теми Загиблих понад 30 тисяч, тіла лежать на вулиці, – Тарута пояснив, навіщо Росія знищує Маріуполь

Росія вбиває жінок та дітей

9 березня окупанти завдали цинічного авіаудару по дитячій лікарні та пологовому в Маріуполі. Через російські бомби загинуло троє людей, серед них – дитина, ще 17 осіб отримали поранення.

У розпорядження американського Sky News потрапили дані, що вагітних жінок, яких раніше врятували з розбомбленого пологового будинку в Маріуполі, перевели до драмтеатру. Інформацію про перебування там уцілілих породіль підтвердила мешканка Маріуполя Діана Берг. Вона жила поруч із театром, але встигла вибратися з міста до початку війни.

Через тиждень, 16 березня, росіяни бомбардували вагітних жінок у драмтеатрі, цілеспрямовано скинувши надпотужну бомбу на укриття маріупольців. Скільки мирних людей там перебувало, досі невідомо. Як і невідома кількість загиблих. Зрозуміло лише одне: частина людей таки змогла врятуватися.

На жаль, надій, що пощастило вибратися і вагітним жінкам, обмаль.

Вагітних жінок і дітей привели до театру, бо це була велика будівля. Їх розмістили у гримерках для акторів. Саме у цю частину влучила російська бомба. На момент удару вони були в театрі... Це те, що ми знаємо,
– пояснила мешканка Маріуполя.

Російські окупанти продовжують зрівнювати Маріуполь із землею, але окупанти обов'язково поплатяться за всі воєнні злочини.

Дивіться також – Як виглядає Маріуполь після російських обстрілів: щемливе відео