Було б смішно, якби не було настільки сумно. Російські військові не лише вдерлися на територію України. Вони ще й намагаються вивезти з нашої Батьківщини все те, чого їм так не вистачає. Інтернет, наприклад.

Читайте також Окупанти крадуть техніку зброю та боєприпаси у своїх убитих товаришів

Буряти крадуть зі стовпів кабелі для інтернету

Так, журналіст Михайло Ткач розповів історію, яка в голові не вкладається. Нею з ним поділився чоловік, котрому вдалося вибратися з окупованого російськими військовими села на Херсонщині. Він і переповів епічний діалог із бурятом про інтернет.

  • – А що це на стовпі?, – питає здивований бурят.
  • – Інтернет, – сказав чоловік, після чого окупант поліз на стовп, щоб зняти дріт.
  • – Навіщо тобі? – питає мешканець Херсонщини.
  • – Додому інтернет відвезу, – відповів бурят.

Відірваність деяких росіян від цивілізації відверто вражає. Водночас варто розуміти, що недооцінювати ворогів не слід. Хоч низка представників країни-агресорки унітаз в очі не бачила, але є й ті, хто використовує високоточну зброю як проти українських військових, так і мирного населення. І саме з ними наші бійці ведуть титанічне протистояння.

Крадуть не лише інтернет, а й медичне обладнання та асенізатори

У ГУР зазначили, що російські загарбники не лише нищать медичну інфраструктуру в Україні. Вони ще й крадуть обладнання та вивозять його до Росії. Так, з інфекційного відділення Старобільська, що на Луганщині, окупанти викрали геть усе обладнання. Його, зауважимо, медичний заклад отримав завдяки програмам міжнародних донорів, а також уряду України. Цікаво, що вивозили вони навіть апарати штучної вентиляції легенів. Ті самі, які використовували для порятунку життів пацієнтів, у яких COVID-19 викликав критичні загострення.

Оскільки російські загарбники страждають не лише від дефіциту унітазів, а й палива, то його вони теж намагаються вкрасти. Так, у середині квітня окупанти вирішили поцупити бензовоз. Але яким було їхнє здивування, коли вони виявили, що в машині не паливо, а продукти життєдіяльності людини. Так би мовити, те, чим самі росіяни є.

Ясна річ, щойно окупанти зрозуміли свою помилку, машину вони покинули у лісі. Але не минулося без звичного для рашистів символу – літери V. Хоча, задля справедливості зазначимо, що особливої уваги заслуговує напис "Гівно". То, мабуть, своєрідна вказівка іншим російським військовим, що намагатися поцупити цю машину – не найкраща ідея.

Тим часом Лавров видав чергову абсурдну заяву: дивіться відео