Про це сам Рудський (нікнейм EeOneGuy) повідомив у своєму твіттері. Він підкреслив, що журналіст вирізав з інтерв'ю його головний меседж.

Читайте також У Росії порушили справу через інтерв'ю Юрія Дудя: перевірили на пропаганду наркотиків

"Моя прабабуся – жертва Голодомору. Дідусь – жертва репресій НКВД. А тепер Україна має війну з Росією", – наголосив він на своїй сторінці у соцмережі.

У коментарях в "Івангая" поцікавилися, чому, на його думку, Дудь вирізав цей фрагмент. Той припустив, що журналіст "недостатньо сміливий". Та підібрав для цього дещо жорсткіші слова.

До слова, сам Дудь у Росії живе з 1990 року. Він називає себе українцем за походженням та росіянином – за відчуттями. Журналіст часто згадує про це в інтерв'ю.

Раніше він заявляв, що вважає українців та росіян "братськими народами". Водночас війну на сході України та окупацію Криму Росією він назвав "складностями між країнами".

Що відомо про блогера Рудського: коротко

Джерело: "Вікіпедія"

  • 25-річний український російськомовний відеоблогер, власник ютуб-каналу з назвою "Івангай". Народився на Дніпропетровщині. Протягом певного часу жив у Москві.
  • У інтерв'ю Дудю блогер заявив, що після того, як він відмовився від російського паспорта, ним зацікавилися тамтешні правоохоронці.
  • Рудський переконаний, що у такий спосіб його прагнули залякати. Саме тому він вирішив повернутись в Україну.
  • У 2013 –2014 роках хлопець публікував на своїй сторінці "ВКонтакте" дописи та фото на підтримку України. Згодом більшість з них звідти зникли.