Рятувальники дістали тіло Єлизавети з-під завалів, однак врятувати її не вдалося. Провели дівчинку в останню путь її найближчі родичі: тато, прабабуся, тітка.

Дивіться також Росіяни вбили 2-річну дівчинку: все, що відомо про атаку передмістя Дніпра 3 червня

Дівчинка загинула від російської ракети у передмісті Дніпра

Ракета російських загарбників 3 червня влучила між двома двоповерховими будинками Підгородненську громаду на Дніпропетровщині. Там же в одному з будинків жила родина дівчинки.

Мама 2-річної Єлизавети дістала поранення та зараз перебуває у реанімації. Прабабуся дівчинки розповіла, що це була довгоочікувана дитина, яка тішила кожного з членів родини.

"Це моя правнучка. Хто до мене буде приїжджати й казати "бувай, бабусю", – сказала жінка.

Вона також розповіла, що на прощання є дівчинкою принесли іграшки, якими вона любила гратися. Жінка досі не може отямитися від втрати.

Сусідка родини Наталя Шаповал розповіла, що тато дівчинки намагався всіма силами врятувати свою дитину. Жінка зазначила, що дівчинка завжди була щасливою та усміхненою.

Вона любила цей світ, але цей світ, мабуть, не дуже любив її,
– наголосила вона.

На Дніпропетровщині попрощалися з загиблою дівчинкою / Фото Суспільного

Тітка Єлизавети Марія Набока сказала, що дізнавшись про загибель дитини, одразу вирушила з Болгарії до Дніпра. За її словами, 2-річна дівчинка вже говорила слова “мама” й “тато”.

"Вона насправді була унікальною дитиною, розумна та розвинута не за роками”, – зауважила жінка.

Тітка дівчинки також додала, що її племінниця дуже любила іграшкові машинки. Крім цього, жінка наголосила, що дівчинка завжди житиме в душі й серці кожного з її родичів.

Поховали загиблу дитину на кладовищі в Підгородньому. Родичі сподіваються, що постраждала мама дівчинки одужає якнайшвидше.

Що відомо про атаку по передмістю Дніпра