Борис Джонсон розповів Еммануелю Макрону про свій візит до України. Політики обговорили загрозу російського вторгнення до нашої держави.

Зауважте Макрон наступного тижня відвідає Росію, а потім Україну

Джонсон та Макрон підтримують Україну

Борис Джонсон та Еммануель Макрон зійшлись на тому, що дипломатичне врегулювання напруги між Україною та Росією є пріоритетом. Також політики наголосили на важливості єдності НАТО у цьому питанні.

Прем'єр-міністр і президент Макрон підкреслили, що НАТО має бути єдиним перед обличчям російської агресії. Вони домовилися продовжити спільну роботу над розробкою пакету санкцій, який набуде чинності негайно у разі подальшого вторгнення Росії в Україну,
– йдеться у заяві британської сторони.

Крім того, Джонсон і Макрон говорили про зміцнення східного флангу НАТО у Європі для захисту союзників від агресивних дій Росії. Також вони обговорили питання міграцій з Франції до Великої Британії через протоку Ла-Манш.

Макрон провів низку телефонних переговорів

  • За останні кілька днів президент Франції Еммануель Макрон провів низку телефонних розмов з лідерами інших країн. Зокрема тричі поспілкувався з очільником Кремля Володимиром Путіним.
  • Після останньої розмови з Путіним Макрон зателефонував Президенту України Володимиру Зеленському. Головною темою розмови була безпекова ситуація.
  • Також Макрон телефонував голові Європейської Ради Шарлю Мішелю та президенту Польщі Анджею Дуді.

До теми пропонуємо сюжет про візит Джонсона до України: дивіться відео