Окремі заклади навіть виявилися не готовими до такої кількості охочих відпочити. Але місцева влада робить усе можливе, аби туристи знову повернулися у цю країну.

Чорноморські курорти Болгарії цього сезону користувалися неабияким попитом. Згідно з даними міністерства економіки, енергетики і туризму Болгарії, кількість іноземних туристів цього року зросла мінімум на 6% у порівнянні з аналогічним періодом минулого року. Найбільше приїздить з Росії.

"Помітно збільшилася кількість туристів з Румунії, а також з Росії і Казахстану, Молдови, України. Також є нова хвиля інтересу з боку болгарських туристів. Ми не можемо впоратися з таким великим напливом. Проте туристам з Росії потрібні візи, а це є певною перешкодою. Не хотілось би наступного року втратити цих клієнтів", - каже менеджер зі зв'язків курорту Теодор Тодор.

Приплив людей позитивно впливає на туристичний бізнес, але це створює проблеми для місцевих мешканців і влади. Приміром, місто Созополь з 5 тисячами місцевих мешканців, відвідало цього літа 80 тисяч туристів.