Повідомляє місцеве радіо БНР з посиланням на представника болгарської профспілки "Конфедерація незалежних профспілок Болгарії" (КНПБ) Валентина Валчева.

Він зазначив, що під час акції протесту співробітники підприємства будуть присутні на роботі, але відмовляться виконувати свої обов'язки.

"Вони прийдуть на свої робочі місця і будуть там знаходиться під час акції. Однак поставок вугілля не буде. Поставки вугілля будуть проводиться тільки в тому випадку, якщо населення зіткнеться з дефіцитом електроенергії", - сказав Валчев.

Раніше виконавчий директор "Міні Маріца-ізток" Євген Стойков заявляв, що страйк шахтарів незаконний.

За інформацією болгарських ЗМІ, всього до страйку приєднаються приблизно чотирьох тисяч осіб. Це шахтарі всіх трьох шахт комплексу та ряд співробітників адміністрації "Міні Маріца-ізток". Вони вимагають підвищення заробітної плати та виплати премій, які керівництво компанії обіцяло шахтарям влітку минулого року.

Прем'єр-міністр Болгарії Бойко Борисов висловив підтримку адміністрації підприємства, заявивши, що його працівники зараз отримують більше, ніж співробітники міністерства фінансів держави.