Грошову допомогу від організації можуть отримати українці, що переселилися із Донецької, Луганської, Харківської, Сумської, Чернігівської, Миколаївської, Запорізької, Херсонської областей.

Дивіться також Бізнес отримуватиме компенсацію за працевлаштування безробітних

На підтримку від ACTED можуть претендувати:

 • одинокі матері чи батьки, які виховують дітей та одинокі люди похилого віку (60 років і старше);
 • родини, які виховують дітей з інвалідністю, та багатодітні сім'ї;
 • родини з вагітними та жінками, що годують, з малорухливими людьми, що потребують стороннього піклування, а також, в яких через бойові дії повністю або частково пошкоджене житло.

Звернутися по допомогу можна за телефоном 0 800 33 69 36. Для цього потрібно мати документи усіх членів родити, а саме паспорти, ідентифікаційні коди, свідоцтва про народження дітей, реквізити банківської карти Ощадбанку, якщо бажаєте отримати грошову допомогу на карту.

Грошову допомогу від цієї благодійної організації можуть отримати переселенці, які перемістилися протягом листопада-грудня 2022 року до Вінницької, Дніпропетровської, Запорізької, Львівської та Чернівецької областей.

Розраховувати на допомогу можуть родини переселенців, які не мають безпечного місця проживання, постраждалі від обстрілів та родини, які втратили члена сім'ї. Також сім'ї переселенців, які не мають безпечного житла.

Щодо деталей програми, то можна звернутися на гарячу лінію за номером 0 800 609 845, або ж на електронну адресу ukrainianresponse@savethechildren.org.

Завдяки цій платформі українці можуть отримати фінансову допомогу від небайдужих американців у розмір 100 доларів (3 600 гривень).

 • Для отримання допомоги необхідно заповнити форму за посиланням;
 • Після цього заявка проходить перевірку, її перекладають на англійську та розміщують на сайті;
 • Коли донація надходить у відповідь на запит, кошти надсилають на карту або банківський рахунок;
 • Після отримання коштів Gate to Ukraine просить записати коротку відеоподяку для вашого спонсора.

Ті переселенці, які зареєстровані та проживають в місті Запоріжжя з 1 серпня 2022 року, можуть отримати грошові виплати від чеської гуманітарної організації "Людина в біді" по 2 200 гривень на кожного члена родини з виплатою на 3 місяці.

Попередня реєстрація здійснюється за телефоном: 066 722 8574. Також для подачі документів на допомогу можна звернутися за адресою: вул. Українська, 50 (вхід зі сторони двору). Графік роботи: з понеділка по п'ятницю 9.00 – 16.00.

Благодійна організація "Міжнародний благодійний фонд Help Us Help UA" надає гуманітарну допомогу сім'ям з дітьми, які зареєстровані як ВПО.

Гуманітарна допомога може надаватися сім’ям з дітьми ВПО, в яких є діти з відповідним соціальним статусом:

 • діти-сироти (запит може подати опікун, або повнолітня особа з відповідним статусом);
 • діти, позбавлені батьківського піклування (запит може подати опікун, або повнолітня особа з відповідним статусом);
 • діти з інвалідністю;
 • багатодітна сім’я (запит подають сім’ї в яких є троє і більше неповнолітніх дітей або студенти).

Українці з Луганської та Донецької областей можуть отримати засоби гігієни для дітей, харчування, іграшки, одяг та інше. Це можуть бути сім’ї з дітьми, вагітні, притулки з літніми людьми, люди з інвалідністю.

Актуально Ціни на деякі продукти в Україні можуть різко змінитися, – агроекспертка

Для подачі заявки треба написати повідомлення організації із зазначенням віку дитини, з якого міста і куди виїхали, що саме потрібно і в якій кількості, номер телефону, відділення Нової пошти.