Вже на першому з двох підйомів найвищої категорії головні претенденти на загальний успіх продемонстрували решті пелотону, що на цьому етапі розбиратимуться між собою.

Уже незадовго після цього Тома Фоклер, який ще володів жовтою майкою, почав розуміти, що з нею доведеться прощатися - витримати темпу, заданого лідерами, французові не вдалося.

Тим часом попереду підтвердити власне реноме намагався чинний чемпіон Альберто Контадор - іспанець відірвався від лідерської групи, намагаючись відіграти своє відставання у генералі.

Пістольєро довго тримався попереду, однак згодом його наздогнали Пьєр Ролан та Самуель Санчес. Цей дует, зрештою, обійшов виснаженого Контадора і Ролан відсвяткував тріумф, а Санчес - фінішував другим. Альберто, у підсумку, посів третю сходинку, і відіграти у Шлєка зумів лише 34 секунди і тепер перед розділкою програє новому лідеру заліку трохи менше 4 хвилин.

Головними суперниками ж Енді є його брат Франк з відставанням у 53 секунди, та Кейдл Еванс, який позаду ще на 4 секунди.