Такою інформацією в ефірі одного з телеканалів поділився перший заступник голови Верховної Ради та представник президента в парламенті Руслан Стефанчук. Про це повідомляє 24 канал.

До теми Рада може змінити міністрів фінансів та економіки: що не влаштовує нардепів

Що відомо про можливу відставку двох міністрів

За словами Стефанчука, відповідні висновки будуть зроблені після 15 вересня. Тоді уряд повинен запропонувати парламенту бюджетну резолюцію на 2021 рік.

За його словами, все залежатиме від того, наскільки ефективною та якісною буде робота над проєктом держбюджету. Тут також важливі нові підходи щодо подолання наслідків, спричинених COVID-19.

Водночас глава фракції в парламенті Давид Арахамія попередив, що фракція "Слуга народу" очікує швидких і ефективних дій від двох міністрів. За його словами, в Раді готові змінити весь склад уряду, якщо там займуть позицію "своїх не здаємо".

Криза в енергетиці існує? Існує. Криза в економіці існує? Існує. Криза з фінансами і бюджетом існує? Ось вам і всі відповіді,
– пояснив Арахамія.

Чому депутати незадоволені Петрашком і Марченком

  • Напередодні голова партії "Слуга народу" Олександр Корнієнко заявив, що у монобільшості є запитання до роботи економічного блоку Кабміну. За словами голови фінансового комітету Данила Гетманцева, є певні питання щодо роботи митниці.
  • Нардепка Євгенія Кравчук зазначила, що невдоволення роботою економічного блоку почалося ще навесні. Коли почав працювати новий уряд, він мав подати програму своєї діяльності. Однак тоді довго її не могли затвердити.
  • Депутат від партії "Голос" Ярослав Железняк додав ще одну причину, чому народні обранці не задоволені Міністерством фінансів. На його думку, це через МВФ. Марченку, мовляв, важко вдається налагодити співпрацю з МВФ.