WhiteBIT та Могилянка запускають унікальну NFT-колекцію

Партнерство між Національним університетом "Києво-Могилянська академія" і однією з найбільших європейських централізованих криптобірж родом із України WhiteBIT стало ключовим в інтеграції блокчейн-технологій у навчальні програми українського ВНЗ.

Читайте також Як зробити, щоб криптовалюти приносили пасивний дохід

Вже з цього навчального року студенти магістерських програм НаУКМА отримали можливість вивчати дисципліни сертифікатної програми "Блокчейн-технології", розробленої науковцями університету спільно з експертами WhiteBIT. Це дозволить студентам отримати висококваліфіковану підготовку та глибокі знання в галузі блокчейну, що набирає популярності в усьому світі.

Про що буде NFT-колекція

У рамках партнерства, WhiteBIT і НаУКМА створили унікальну пам'ятну NFT-колекцію, яка включає зображення традицій, видатних пам'яток і символів Національного університету "Києво-Могилянська академія". Вона доступна для глядачів і колекціонерів на платформі OpenSea вже 13 жовтня 2023 року, за два дні до Дня академії.

NFT-колекція міститиме вісім унікальних невзаємозамінних токенів, які в тому числі відобразять проєкти та досягнення, що стали можливими завдяки спільній роботі WhiteBIT і Національного університету "Києво-Могилянська академія".

За підтримки WhiteBIT академія реконструює корпус ІТ-факультету в історичному центрі Києва. Після завершення реставрує корпус "Братські келії" слугуватимуть у якості сучасного освітнього простору для майбутніх ІТ-фахівців.

Що відомо про WhiteBIT


WhiteBIT — одна з найбільших європейських централізованих криптобірж родом з України, заснована у 2018 році. На біржі представлено понад 350+ торгових пар, 270+ активів та 10+ державних валют. WhiteBIT разом з Національним університетом "Києво-Могилянська академія" та Міністерством цифрової трансформації створює освітні продукти для отримання вичерпних та фахових знань про блокчейн технології, співпрацює з МЗС України, є партнером Національної збірної команди України з футболу, футбольних клубів "Барселона" та "Трабзонспор", Lifecell та кіберспортивної платформи FACEIT. Мета WhiteBIT — масове впровадження технології блокчейн в Україні та світі.