Відтак, на відкритті у п’ятницю на ринках зафіксовано зростання провідних індексів. Гонконгський Hang Seng зріс на 2,08%, корейський KOSPI додав 3,51%, японський Nikkei 225 підвищився на 2,09%. Зафіксовано зростання котирувань найбільших компаній Азійського регіону. Акції Samsung додали 4,7%, Mitsubishi - 3,6%.

“На мою думку, це короткострокова відповідь на короткострокове завдання з ін’єкцією ліквідності. На довгострокову перспективу стоять важливі завдання з великим боргом. Надто великим боргом Європи та надто великим боргом США. Ми повинні пам’ятати, що у визначений момент борг потрібно повертати”, - сказав менеджер Macquarie Funds Management Hong Kong Limited Семюел Ле Корню.

Хоча деякі експерти впевнені, що дії фінрегуляторів принесуть лише тимчасове полегшення для фінансової системи і не вирішать проблеми з платоспроможності кредитних організації Єврозони. Все ж рада ЄЦБ у співпраці із ФРС США, Банком Англії, Банком Японії та Швейцарським Національним банком до кінця року проведуть три операції з надання доларової ліквідності на термін до 3-х місяців.