Тарифи на світло

З 1 червня тарифи на світло підняли до 4,32 гривні за кіловат-годину. Цей тариф діятиме до кінця квітня 2025 року.

Читайте також Через це ви платите за воду більше: що українці мають зробити негайно

Відповідно суми у платіжках зростуть так:

  • якщо спожито 250 кіловат-годину — 1 080 гривень;
  • якщо спожито 500 кіловат-годину — 2 160 гривень;
  • якщо спожито 1 000 кіловат-годину — 4 320 гривень.

Щодо нічного тарифу на електроенергію, то тепер він становить – 2,16 кіловат-години. Відповідно встановивши двозонний лічильник, можна зекономити на платіжках світла, адже з 23:00 до 07:00 вам нараховуватимуть лише половину від стандартного тарифу.

Чи зміняться ціни на газ

Нині більшість українців користується послугами постачальника "Нафтогаз". Його тариф складає 7,96 гривні за кубометр. Проте є й інші постачальники у кого ціни відрізняються.

Вартість води така сама

У деяких невеликих містах України мешканці можуть зіткнутися з підвищенням вартості водопостачання, починаючи з липня. Місцеві органи влади на цих територіях отримали повноваження визначати ціни на цю важливу послугу. Як наслідок, у деяких містах спостерігається суттєве зростання цін, причому тарифи зросли на 40%.

Проте НКРЕКП запровадила заборону на підвищення тарифів на послуги водопостачання та водовідведення у великих містах. Це рішення було прийнято після того, як у квітні було відкладено плани підвищення тарифів для постачальників холодної води в Києві та інших містах України.