Ці статистичні дані виявилися значно кращими за аналітичні прогнози, які передбачали підвищення зайнятості лише на 150 тисяч осіб.

Нові робочі місця створено, переважно, у сфері охорони здоров'я, роздрібної торгівлі, виробництва, транспорту та логістичних послуг. За весь 2011 рік у США було створено 1,6 мільйона робочих місць, в основному в приватному секторі. Зайнятість у держсекторі скоротилася на 212 тисяч осіб.

Президент США Барак Обама вітав такий результат, проте зазначив, що на досягнутому зупинятися рано. "Протягом 2011 року в приватному секторі було створено більше робочих місць, ніж за будь-який рік з 2005-го, - заявив Обама. - Але є ще чимало людей, яким доводиться дуже важко. Після того, як ми в результаті рецесії втратили вісім мільйонів робочих місць, нам, звичайно ж, належить зробити ще дуже багато".

Разом з тим, ринки поки не відповіли на повідомлення про скорочення безробіття в США ростом. Індекси Dow Jones і S & P 500 знизилися, оскільки трейдери все ще стурбовані тривалою кризою в країнах єврозони.