Очільник Міносвіти Сергій Шкарлет зауважив, що наближається дата, яка принесла страшне горе на українську землю. День, який поділив наше життя на "до" і "після".

Читайте Річниця повномасштабного вторгнення Росії: як працюватимуть школи у Львові цього тижня

Як працюватимуть школи в Україні цього тижня

Так, за словами міністра, Міносвіти рекомендує з 22 до 24 лютого 2023 року організувати навчання у закладах освіти у дистанційному форматі.

Таке рішення ухвалили напередодні річниці повномасштабної війни Росії проти України, аби убезпечити життя і здоров'я учнів та вчителів. Цю рекомендацію вже отримали очільники обласних та Київської міської військових адміністрацій та керівники закладів освіти. ​

Скільки закладів освіти зруйнували росіяни

Шкарлет також наголосив, що від 24 лютого 2022 року щодня гинуть наші захисники, цивільне населення, ворог цілить по житлових будинках, школах, лікарнях, музеях.

Станом на сьогодні внаслідок агресії рф пошкоджено 3 128 закладів освіти, з яких 441 – вщент зруйновано. Від рук окупанта загинула 461 дитина, 926 – отримали поранення,
– уточнив міністр.

Важливо Через загрозу обстрілів: у кількох містах України учнів переводять на онлайн-навчання

Як вчитимуться учні у різних містах України

  • В Івано-Франківську учні вчитимуться онлайн протягом 23 – 24 лютого, повідомив очільник міста Руслан Марцінків в онлайн-зверненні.
  • Мер Броварів Ігор Сапожко повідомив, що у Броварах у зв'язку з загрозою провокацій та можливих обстрілів військами Росії протягом 22 – 24 лютого школи переводять на онлайн-форму навчання. Дитсадки працюватимуть у звичному режимі.
  • Учні у Черкасах протягом 23 – 24 лютого також навчатимуться дистанційно, повідомив мер міста Анатолій Бондаренко.
  • Очільник управління Львівської міськради Андрій Закалюк розповів, що школи у Львові самі ухвалюватимуть рішення щодо формату навчання. Окремі працюватимуть офлайн, деякі 23 – 24 лютого перейдуть на онлайн-навчання.