При цьому формат навчання, зокрема, залежить від безпекової ситуації у конкретному регіоні чи від місця перебування дитини (за кордоном, на ТОТ). Ці чинники, безумовно, впливають на якість освітнього процесу, зазначає 24 Канал.

До теми Зимові канікули – час для творчості, сімейного затишку та нових знань: де знайти найкращі ідеї

Задля покращення умов навчання в Україні триває будівництво підземних шкіл, здебільшого на прифронтових територіях, але це поки не надто покращує загальну статистику. З якими викликами доводиться стикатися вчителям, батькам, дітям і як покращити ситуацію, розповідаємо у матеріалі.

Як триває навчання у школах України

На сьогодні дедалі більше шкіл в Україні повертаються в офлайн. Адже президент Володимир Зеленський наголошував, що очне навчання має бути пріоритетним там, де дозволяє безпекова ситуація. Тож з початку навчального року очно у нашій державі запрацювали понад 10 тисяч шкіл. За парти сіли понад 2 мільйони школярів.

Однак учні у межах різних форматів навчання стикаються з різноманітними викликами та труднощами. Часті повітряні тривоги, відключення світла, повітряні тривоги посилюють й так значні освітні втрати школярів. Особливо на прифронтових територіях.

Також, зважаючи на те, що не всі школи в Україні обладнані бомбосховищами, діти можуть вчитися у дві зміни. Генератори також є не в усіх закладах освіти, тому світла може бути недостатньо. Це відповідно впливає на якість навчального процесу та значно заважає здобуттю якісної освіти.

Так, мама 6-класника Ірина розповідає про труднощі під час навчання, з якими особисто стикнувся її син.

Дітей треба було забезпечити індивідуальними джерелами світла, адже школа не має генератора, і коли електрики немає, дітям взимку не вистачає світла,
– розповіла жінка.

А батько 10-класниці Василь додає, що у їхній школі – "мигавка": тиждень діти вчаться онлайн, тиждень – офлайн.

У таких умовах учителям також часто важко працювати, а батькам – допомагати дитині повноцінно засвоювати матеріал.

Яка школа забезпечить якісну освіту

Натомість впадати у відчай не варто – краще звернути увагу на дистанційний формат освіти. Він має чимало переваг і може дати фору очному навчанню, якщо обрати якісний заклад освіти. Як доказ – саме дистанційний формат протягом останніх років часто рятував освітній процес та отримав чимало схвальних відгуків.

Сучасне рішення пропонує, зокрема, дистанційна школа "Оптіма", де кожен знайде якісну освіту в комфортному форматі, адаптованому до потреб учня та реалій сьогодення.

У чому переваги дистанційного навчання

Так, обираючи дистанційне навчання, зокрема з ОПТИМістами, дитина:

  • Зможе навчатися з будь-якого місця світу, перебуваючи при цьому у безпеці.
  • Навчатиметься у комфортному для себе темпі, сама зможе скласти комфортний графік здобуття освіти та не підлаштовуватиметься під чужі графіки.
  • Постійний доступ до інтернету не потрібний, як цього вимагає онлайн-навчання.
  • Батьки завжди знатимуть, де їхні діти.
  • Дистанційне навчання відбувається на спеціальній інтерактивній платформі та є дуже цікавим та різноманітним.
  • Дитина завжди може очікувати на допомогу ментора та викладача, якщо має питання щодо матеріалу.
  • Можна повторювати матеріал стільки, скільки потрібно тощо.

Якщо ж ви ще вагаєтесь, чи підійде такий формат навчання дитині, не варто. Адже "Оптіма" надає унікальну можливість протестувати навчання безоплатно протягом двох тижнів. Зробити це можна завдяки демодоступу за посиланням.

Оберіть якісне навчання для ваших дітей вже сьогодні разом з дистанційною школою "Оптіма".