Ця професія є високооплачуваною не лише в Україні, а й у світі. Головне – мати потрібні знання і навички. І їх можна починати здобувати вже після 9 класу, зазначає 24 Канал.
А де здобути якісну освіту графічного дизайнера, розповідаємо у матеріалі.
Читайте Найбільша дистанційна школа України "Оптіма" стала фіналістом престижної міжнародної премії
Навички, які потрібні графічному дизайнеру
Графічний дизайнер відіграє особливу роль у створенні привабливого, якісного, і головне – зрозумілого контенту, який привертає увагу людей. А це запит чи не кожної компанії, що має соцмережі та наповнює власний сайт цікавою інформацією для чинних та потенційних клієнтів. Саме тому попит на таких фахівців чималий.
Щоб бути профі у цій справі та отримати можливість реалізувати свій талант на повну, хорошому графічному дизайнеру потрібно мати:
почуття стилю;
образне й об'ємно-просторове мислення;
ініціативність;
креативність;
логічне мислення тощо.
Також фахівці мають “дружити” із сучасними графічними програмами і вміти висловлювати свої ідеї й задуми у графіці.
Звучить складно? Насправді всі ці навички можна здобути, якщо опановувати цей фах не лише в теорії, але й застосовувати знання на практиці. Тож дуже важливо обрати навчальний заклад, який буде відповідати цьому запиту.
Де здобути освіту графічного дизайнера
Зважаючи на підвищений попит у цій сфері, все більше школярів не хоче чекати закінчення 11 класу і йде опановувати фах графічного дизайнера вже після 9 класу.
Найкращим варіантом для початку своєї професійної дороги є коледж. І на це є кілька причин. По-перше, поки однолітки ще навчатимуться у школі, можна вже опановувати сучасну професію та отримувати перші перспективні пропозиції від роботодавців. Крім цього, не потрібно витрачати час і гроші на підготовку до НМТ, адже його результати потрібні лише для вступу у виш.
До того ж здобувати якісну освіту можна онлайн з будь-якого куточка світу. Адже спеціальність "Графічний дизайн" є у дистанційному коледжі OPTIMA!
Тут майбутній дизайнер не буде обмежуватись лише теорією, але й навчиться створювати стиль компаній, рекламу, макети, анімації, вебдизайн, 3D-моделювання. Студенти OPTIMA працюють з реальними проєктами та ще під час навчання формують портфоліо зі своїх робіт.
Це чудова можливість розкрити свій талант, вивчити сучасні техніки та інструменти для створення реклами, макетів для друку, анімацій, вебдизайну й дизайну мобільних застосунків, моделювати та рендерити в 3D. В OPTIMA можна здобути сучасну освіту й актуальні знання, що допоможуть продовжити професійний розвиток після отримання диплома,
– зазначають у дистанційному коледжі OPTIMA.
Де можна працювати з освітою графічного дизайнера
Ця професія відкриває чимало перспектив перед випускниками. Зокрема, фаховий молодший бакалавр з графічного дизайну може працювати з будь-якої безпечної точки світу:
● графічним дизайнером;
● ілюстратором;
● web-дизайнером;
● web-кодером;
● оптимізатором web-сайтів;
● Flash-аніматором;
● 3D-дизайнером;
● дизайнером інтер’єру;
● 3D-аніматором;
● робити відеомонтаж на телебаченні чи в кіноіндустрії.
Тож не варто гаяти дорогоцінний час – варто обирати своє місце серед майбутніх найкращих графічних дизайнерів вже сьогодні. Оцінити ж усі переваги дистанційного навчання у дистанційному коледжі OPTIMA можна ще до вступу завдяки безоплатній демоверсії.