Амбасадором фестивалю став соліст гурту "Бумбокс" Андрій Хливнюк, пише Освіторія.

До слова: ЗНО 2020: Міносвіти запускає онлайн-підготовку до тестів – з яких предметів та де дивитись

VII Чілдрен кінофестиваль планують провести з 27 травня по 7 червня в понад 20 містах України. Переможці отримають від 5 до 20 тисяч гривень.

У ті часи, коли всі діти не можуть відірватись від смартфонів та планшетів, дуже круто, коли вони мають змогу дивитися хороше кіно на великому екрані. А ще краще, коли вони можуть долучитися до втілення на екрані власних історій, стати авторами справжніх кінофільмів і показати їх глядачам,
– розповідає продюсерка кінофестивалю Юлія Сінькевич.

Фільм повинен бути короткометражним та в готовому варіанті тривати не менше 1 хвилини та не довше 8. Взяти участь у конкурсі можуть діти від 7 до 14 років.

Дедлайн подачі проєктів – 26 квітня 2020 року.

Деталі та умови конкурсу знайдете за посиланням.

Читайте також: Дистанційна освіта: що це та які заклади освіти надають таку можливість

Що відомо про карантин в Україні?Кабінет міністрів видав постанову, за якою з 12 березня у закладах загальної й вищої освіти, мистецьких і спортивних школах, дитячих садочках запроваджують дистанційне навчання. Карантинні заходи триватимуть до кінця березня.

Також скасували рух залізниці, міжміські і міжобласні перевезення. У Києві, Харкові і Дніпрі з 17 березня закрили метро.

Дозволено пересуватись лише маршруткою (до 10 людей на одну маршрутку), в тролейбусі і трамваї (до 20 людей), в таксі, власним автомобілем або пішки.