Про імовірне призначення пише Українська Правда з посиланням на власні джерела.

Важливо: Юлія Гришина може стати міністеркою освіти та науки: що про неї відомо

За інформацією видання, депутатка від "Слуги народу" Юлія Гришина та чинний президент Національної академії педнаук Василь Кремень побували в Офісі президента на співбесіді, щодо імовірного призначення.

Раніше стало відомо, що у парламенті вже збирають підписи, щодо призначення на посаду міністра освіти Юлію Гришину.


Парламент рекомендує саме Гришину на вакантну посаду / фото: телеграм-канал Правда Качури

Що відомо про Василя Кременя?Політичну кар'єру розпочав з травня 1998 року. Тоді Василь Кремінь від соціал-демократичної партії України обрався до парламенту. Проте вже з 1999 року розпочав роботу на посаді міністра освіти та науки України, а у 2005 році покинув свою посаду. Василь Кремінь встиг попрацювати в урядах Ющенка, Кінаха та Януковича.

Сьогодні він член Комітету з державної премії в галузі науки і технік та президент Національної академії педнаук. Василь Кремень є кавалером кількох нагород, а також почесним професором багатьох українських університетів та кількох закордонних.

Читайте також: Ганна Новосад: що відомо про ексочільницю Міносвіти та її роботу в уряді

Чому розглядаються кандидатури на посаду міністра освіти?4 березня 2020 року, Верховна Рада проголосувала за відставку Прем'єр-міністра Олексія Гончарука. Новим очільником уряду став Денис Шмигаль.

Разом з Гончаруком парламент звільнив також міністерку освіти Ганну Новосад. Вона займала цю посаду з серпня 2019 року. Де продовжить свою кар'єру Новосад поки невідомо.