Очільник поліції Київщини Андрій Нєбитов розповів деталі інциденту. При цьому наголосив, що така поведінка учнів шокує.

Важливо Навчальні заклади Київщини змінили форму навчання: як вчитимуться учні і студенти

Учні принесли до школи ракету під час тривоги

Нєбитов повідомив, що у розпал вчорашнього масованого обстрілу Київщини правоохоронці отримали тривожне повідомлення від керівника одного з навчальних закладів Бучанського району. Директор наголосив, що "за школою діти знайшли збиту ракету і несуть показати".

Те, що діти під час ракетної загрози перебували на вулиці, а дорослі відкрито ігнорували повітряну тривогу, – вища міра безвідповідальності. Факт, що малеча так легковажно поводилась із вибухонебезпечними предметами, які загрожують життю і здоров'ю, просто шокує,
– наголосив очільник поліції Київщини.

Він нагадав, що й батьки, і вихователі, і адміністрація навчальних закладів беззаперечно відповідальні за життя і здоров'я дітей. При цьому, за словами Нєбитова, вчитись бути слухняними та дотримуватися правил поведінки треба у родині. Тим більше зараз, коли загроза ворожих атак може чатувати кожної миті практично всюди.

Як працюватимуть навчальні заклади на Київщині

  • Навчальні заклади Київської області з 16 листопада до кінця тижня працюватимуть у дистанційному режимі, повідомили у Київській ОВА.
  • Таке рішення ухвалили через масовану ракетну атаку Росії на Україну 15 листопада.
  • У разі інших змін у навчальному процесі посадовці інформуватимуть додатково. Жителів Київщини просять не нехтувати сигналами повітряної тривоги та правилами безпеки.

Читайте У Львові відновлюють навчання у школах і садках: Садовий назвав дату

Ракетна атака на Київщину 15 листопада

  • Удень 15 листопада Росія вдарила ракетами по низці регіонів. За словами речника повітряних сил ЗСУ Юрія Ігната, війська РФ випустили понад 80 ракет по Україні.
  • Під час повітряної тривоги у Києві в Печерському районі пролунали вибухи. Мер Віталій Кличко повідомив про влучання ракет у житлові будинки.
  • ППО збила 18 ракет з 21 довкола Києва, які запустила Росія вдень 15 листопада.
  • Глава Міністерства енергетики Україні Герман Галущенко заявив, що 15 листопада Росія здійснила наймасованіший обстріл енергосистеми з початку війни. Наслідки можуть бути для сусідніх держав.