Опісля розпочнеться додаткова сесія. Що мають знати випускники, читайте нижче.

Важливо НМТ та вступна кампанія 2023: все, що мають знати абітурієнти

Стартувала основна сесія НМТ-2023

Основні сесії НМТ відбудуться в Україні та в 47 містах 30 інших країн.

З міркувань безпеки місць проведення тестування на території нашої держави не повідомляють. Учасників мультитесту також просять не розголошувати часу й місця тестування.

Тестування відбуватиметься у дві зміни: перша – з 10:00, друга – з 15:00 за київським часом у всіх країнах, окрім США та Канади. В усіх містах США та Канади НМТ стартуватиме о 18:00 за Києвом, тобто о 08:00 – у Сакраменто, о 09:00 – в Едмонтоні, о 10:00 – у Х'юстоні, об 11:00 – у Детройті, Нью-Йорку та Торонто, о 12:00 – у Монктоні.

Пускатимуть учасників тестування в екзаменаційні центри за 30 хвилин і припинять за 10 хвилин до початку тестування. Ви також маєте пред'явити сертифікат учасника НМТ та паспорт. Також бажано мати із собою видруковане запрошення. Можете взяти і ручку та пляшку води. Паперові чернетки учасники отримають в аудиторії.

Під час проходження НМТ учасникам радять уважно послухати промову інструктора.

Не варто брати із собою заборонені предмети.

Якщо ви з поважних причин не зможе взяти участі в основній сесії НМТ, можете подати заяву протягом трьох днів для участі в сесії додатковій. Запізнення поважною причиною не є.

До теми Де знайти тренувальні тести для підготовки на НМТ-2023: важлива підказка

Вступна кампанія – 2023: коротко

 • НМТ міститиме завдання з трьох предметів. Два обов'язкові – українська мова, математика – та один предмет на вибір – історія України, іноземна мова (англійська, німецька, французька або іспанська), біологія, фізика, хімія.
 • На складання тесту абітурієнти матимуть 180 хвилин. Учасники НМТ можуть самі розподіляти час між блоками.
 • У МОН запланували дві сесії НМТ – 2023: основну і додаткову.
 • Основна відбудеться протягом 5 – 23 червня. Додаткова – протягом 11 – 24 липня.
 • Участь у додатковій сесії можуть взяти ті абітурієнти, які через поважні причини не могли складати тести під час основної.
 • Тести випускники складатимуть у спеціально обладнаних комп'ютерних аудиторіях навчальних закладів – тимчасових екзаменаційних центрах (ТЕЦ). Їх створять як в Україні, так і в деяких країнах за кордоном.
 • Реєстрація на НМТ – 2023 відбулася у квітні.
 • Запрошення на тестування у межах основної сесії НМТ-2023 учасники отримали 25 – 26 травня. Його потрібно було завантажити не пізніше 26 травня.
 • Учасники, які складатимуть мультитест у межах додаткової сесії, отримають запрошення не пізніше ніж за 3 календарні дні до початку її проведення.
 • Після визначення результатів НМТ на сторінці розмістять інформаційну картку з персональними результатами учасника тестування. Вона є додатком до сертифіката НМТ, який є у персональному кабінеті учасника НМТ. Її не надсилають учасникам тестування.
 • Вступна кампанія у виші запланована на липень – серпень.