Рішення ухвалили за результатами освітянської наради за участі очільниці Львівського регіонального центру оцінювання якості освіти Лариси Середяк. Вона озвучила вимоги до проведення мультитесту.

Дивіться також У яких приміщеннях та аудиторіях відбудеться НМТ-2024

На Рівненщині учні складатимуть НМТ в укриттях

Середяк зауважила: тестування триватиме протягом чотирьох з половиною годин. У цей час включили перерву.

Директорка Львівського регіонального центру оцінювання якості освіти наголосила, що в укриттях мають бути комп'ютери зі швидким інтернетом і місця для персоналу.

Укриття при цьому має відповідати вимогам щодо доступності згідно з державними будівельними нормами та стандартами.

Зауважимо, що НМТ у 2024 році відбуватиметься у межах двох сесій: основної та додаткової – у спеціально створених тимчасових екзаменаційних центрах.

Ці ТЕЦ створять у приміщеннях закладів освіти, які технічно можуть забезпечити проведення онлайн-тестування. На Рівненщині вже складають перелік таких локацій та продовжують облаштовувати інтернет.

Дивіться також НМТ-2024 планують провести в укриттях

НМТ-2024 планують провести в укриттях

  • Очільниця Українського центру оцінювання якості освіти Тетяна Вакуленко раніше повідомляла, що в окремих областях нашої держави НМТ у 2024 році може відбутися в укриттях.
  • Торік мультитест так відбувався у Запорізькій області.
  • Вакуленко уточнила, що в укриттях має бути електромережа, налаштована на те, щоб витримувати навантаження, безперебійний інтернет, вбиральні мають бути доступні для учасників тощо.
  • Це мають забезпечити ОВА.