Освіта вкрай важлива для українських дітей, особливо у сучасних умовах. Школа має не лише давати знання, а й допомагати у становленні учня як особистості, наголошує 24 Канал. Адже дитина, у якої зі шкільної парти є можливість розкрити себе та проявити свої таланти, матиме набагато більше впевненості у майбутньому та зможе успішно реалізуватися в обраній сфері.

Читайте також Як зрозуміти, що навчання за шкільною програмою неефективне і виправити це: поради для батьків

На жаль, традиційні навчальні заклади у більшості випадків не можуть впоратися з цим завданням. Тому батьки обирають для своїх дітей прогресивні та сучасні школи, де дитину не просто вчать, а й з повагою ставляться до її потреб та допомагають на шляху до самостійного життя.

"Оптіма" – перша та найбільша дистанційна школа в Україні

Одним із навчальних закладів, які пропонують чудову альтернативу традиційному процесу здобуття знань, є центр освіти "Оптіма". Це перша та найбільша дистанційна школа в Україні, яка вже 7 років успішно дбає про навчання дітей. Про ефективність "Оптіми" можуть розповісти понад 7 тисяч задоволених випускників, які після завершення школи отримали можливість вступити до найкращих університетів світу. Зокрема, Гарварду та інших престижних вишів.

Дистанційна школа "Оптіма" дозволяє дітям навчатися з будь-якої точки світу / Фото Shutterstock

В "Оптімі" можуть здобути освіту школярі з 1 по 11 класи. Великою перевагою такого формату є те, що навчання відбувається дистанційно. Тобто дитина може навчатися у комфортному місці з будь-якої точки світу. Також важливо, що школярам пропонують займатися за гнучким графіком.

Після завершення дистанційної школи учні отримують офіційні документи про освіту єдиного державного зразка України. Ба більше, "Оптіма" надає можливість паралельно завершити канадську або американську школу. Диплом про закінчення закордонного навчального закладу суттєво підвищує шанси на вступ до найкращих вишів планети.

В "Оптімі" дбають про гармонійний розвиток особистості дитини

Головний принцип роботи дистанційної школи "Оптіма" – розвиток та постійне вдосконалення. Учням пропонують інноваційну та комфортну освіту за високоякісними авторськими матеріалами. А успішно здобувати знання дитині допомагає добре структурований та зрозумілий навчальний матеріал.

Завдяки сучасним підходам школярам не набридає навчання – вони з нетерпінням чекають наступного уроку. Адже вчителі не тільки подають нові теми у цікавій формі, а й підтримують інтерес дітей за допомогою освітніх кейсів, навчальних мультфільмів і навіть комп'ютерних ігор. А закріплювати вивчений матеріал учням допомагають захопливі інтерактивні завдання.

Окрім того, викладачі школи чудово розуміють, що кожен учень засвоює нову інформацію у своєму темпі. Саме тому в "Оптімі" застосовують індивідуальний підхід до дитини. Класний керівник та інші вчителі турбуються про комфорт школяра та завжди готові допомогти та підтримати у будь-якій ситуації. Довірливі стосунки між учнем та його наставниками дуже важливі, адже у такій атмосфері навчання відбувається без стресу. Діти можуть розкрити свій потенціал і не бояться помилятися.

В "Оптімі" стимулюють школярів до ширшого погляду на цей світ / Фото Shutterstock

У дистанційній школі "Оптіма" не обмежуються лише навчанням дітей, а й дбають про гармонійний розвиток особистості. Завдяки ефективно побудованій системі уроків дітям не доводиться годинами сидіти за книжками. У школярів є достатньо вільного часу для якісного відпочинку, а також для відвідування гуртків і курсів. За бажанням учень може долучатися до різноманітних додаткових занять та заходів, які пропонує школа.

Дуже важливо, що в "Оптімі" стимулюють школярів до ширшого погляду на цей світ та заохочують до пізнавання нового. Діти з радістю експериментують та висловлюють свою думку, адже можуть бути впевнені, що їх завжди почують. У таких умовах формуються важливі навички: самостійність, вміння ухвалювати рішення та брати відповідальність за свої дії, здатність аналізувати ситуацію та робити висновки. Ці риси дуже допоможуть школяреві у дорослому житті.

Співпраця заради якісної освіти дітей

Відтепер учні Sapiens UP у Варшаві зможуть скористатися всіма перевагами підходів, які у своїй роботі застосовує "Оптіма".

Наша співпраця забезпечить українцям можливість дистанційно здобувати базову якісну академічну освіту з найсучасніших джерел і водночас наживо бути частиною української спільноти підлітків, які матимуть достатньо часу та простору в школі на втілення своїх ідей, соціальну взаємодію, здобуття актуальних навичок і знань, не обмежуючи себе межами застарілої системи навчання,
– наголосили в "Оптімі".

Завдяки партнерству навчальних закладів учні з радістю та ентузіазмом зможуть не тільки вивчати цікаві та актуальні для них теми, а й житимуть сповненим сенсами життям у школі, в якій вирують взаємна повага, відкритий діалог, підтримка ідей та ініціатив.