Реалізація цієї Концепції дозволить закладам освіти організувати навчання в очному режимі. Також сприятиме забезпеченню комфортного перебування у сховищах під час тривог.

Читайте Оксен Лісовий назвав пріоритети роботи Міносвіти

В Україні ухвалили Концепцію закладів освіти

За словами очільника Міносвіти Оксена Лісового, через воєнний стан освітній процес залежить від безпекової ситуації та відбувається офлайн, онлайн або у змішаній формі.

Освітяни й надалі гідно тримають свій фронт, за що я надзвичайно вдячний. Попереду кропітка робота з відновлення емоційного стану вчителів та учнів, а також налагодження освітнього процесу. Але найголовніше, щоб навчання було безпечним, щоб кожна українська дитина мала доступ до якісної освіти, а кожен учитель відчував турботу та увагу,
– наголосив міністр.

Також реалізація Концепції передбачає створення безпечних умов, які сприятимуть емоційному добробуту учнів та педагогів. Особливу увагу приділятимуть заходам, спрямованим на запобігання проявам фізичного та психологічного насильства. Також – дотриманню прав і безпеки.

Важливо Глава МОН Лісовий назвав найбільшу проблему української освіти

Оксен Лісовий назвав пріоритети роботи МОН

  • Очільник Міносвіти Оксен Лісовий озвучив пріоритети роботи команди свого міністерства.
  • Це, зокрема, створення сталої взаємодії з міжнародною коаліцією донорів і партнерів.
  • Також пріоритетами стане безпека навчання в Україні, відповідь на виклики війни, відновлення пошкоджених і зруйнованих закладів освіти.
  • А також – аналіз і продовження реформ загальної середньої освіти, професійної та вищої освіти.