Так, з 22 січня правоохоронці забезпечуватимуть спокій у школах Ковельського та Камінь-Каширського районів області. Обрали для цього 47 поліцейських з волинського відділення поліції охорони та патрульної поліції.

Дивіться також У січні поліцейські вже перебуватимуть на службі у школах України

Офіцери безпеки з'явилися у школах Волині

Ці правоохоронці пройшли відповідне навчання на базі Львівського державного університету внутрішніх справ. Тепер вони готові зміцнювати безпечне середовище в освітніх закладах.

Зауважимо, що проєкт "Офіцери Служби освітньої безпеки" впроваджують на території всієї України. Спочатку правоохоронці заступлять на службу у школи у тих регіонах нашої держави, розташовані найближче до зон бойових дій або до російського і білоруського кордонів.

Офіцери служби освітньої безпеки дбають про безпеку всіх учасників освітнього процесу. Фахівці здійснюватимуть пропускний режим, комунікуватимуть з іншими екстреними службами, особисто реагуватимуть на правопорушення, проводитимуть профілактичні заходи тощо,
– повідомляють у волинському управлінні поліції.

І додають, що кожний офіцер забезпечений металошукачем, планшетом, рацією, спецзасобами, аптечками, аби вчасно, за потреби, вжити необхідних безпекових заходів.

Зауважимо, що чинні правоохоронці перебуватимуть на службі у такому режимі тимчасово, допоки не стартує кампанія з набору та навчання майбутніх офіцерів Служби освітньої безпеки.

Дивіться також Школи в одному із облцентрів Заходу України переводять на дистанційку

У школах Луцька змінили формат навчання

  • Школярів у Луцьку перевели на дистанційне навчання.
  • Таке рішення ухвалили через хвилю анонімних повідомлень про "замінування" шкіл.
  • Так школи працюватимуть тимчасово.
  • Поки протягом 22 – 24 січня.