Про зміну дат проведення пробного ЗНО розповіла виконувачка обов'язків міністра освіти та науки України Любомира Мандзій на сторінці МОН у фейсбук.

До слова: ЗНО-2020 офіційно перенесли: що відомо

Як саме відбуватиметься пробне ЗНО у 2020 році поки невідомо, проте воно точно відбудеться.

Попередньо планувалось, що пробне ЗНО відбудеться в кінці березня, проте його перенесли на початок квітня через карантин. А у зв'язку з продовженням карантинних заходів, пробне ЗНО проведуть в кінці травня або на початку червня.

Також міністерство освіти планує підготувати відеоматеріали на тему ознайомлення з процедурою проведення основної сесії ЗНО.

Раніше у міністерстві повідомили, що змінитись має і формат самого пробного ЗНО.

Передбачається зміна формату проведення пробного зовнішнього незалежного оцінювання. Докладна інформація про це буде оприлюднена 26 березня 2020 року,
– розповіли у МОН.

З яких предметів складають пробне ЗНО?Щорічно абітурієнти мають можливість скласти 3 пробних іспити зі списку: історія України, математика, біологія, географія, фізика, хімія та іноземна мова (на вибір англійська, іспанська, німецька та французька).

Читайте також: Навчальний рік можуть продовжити, – депутат

Що відомо про карантин в Україні?Кабінет міністрів видав постанову, за якою з 12 березня у закладах загальної й вищої освіти, мистецьких і спортивних школах, дитячих садочках запроваджують дистанційне навчання. Пізніше карантин продовжили. Він триватиме до кінця квітня.

Також скасували рух залізниці, міжміські і міжобласні перевезення. У Києві, Харкові і Дніпрі з 17 березня закрили метро.

Дозволено пересуватись лише маршруткою (до 10 людей на одну маршрутку), в тролейбусі і трамваї (до 20 людей), в таксі, власним автомобілем або пішки.