Про це повідомив колишній доцент Сумського державного університету Олег Смірнов. Він також опублікував відеозапис засідання агентства.

Дивіться також Комітет НАЗЯВО підтвердив плагіат у дисертації ексміністра освіти Шкарлета

НАЗЯВО підтвердило плагіат у дисертації ексміністра освіти Шкарлета

Смірнов заявив, що сьогодні ще запланували провести засідання в шостому апеляційному адміністративному суді щодо заборони Нацагентству розглядати справу Шкарлета. Однак аналогічне засідання вже відбувалось після голосування НАЗЯВО.

Попри всі намагання звинуваченої особи відтягнути цю справу, НАЗЯВО одноголосно проголосувало за те, що в докторській дисертації Сергія Шкарлета є плагіат,
– заявив він.

І уточнив, що спочатку фахівці Нацагентства погодились, що у дисертації є плагіат. Відтак суд "заборонив" їм розглядати це питання. Зрештою, суд скасував власне рішення.

Дивіться також "Звинуватили" у плагіаті: ексміністр Шкарлет подав скаргу на Комітет з питань етики

Шкарлета звинувачували у плагіаті

  • У грудні Комітет етики Національного агентства із забезпечення якості вищої освіти підтвердив наявність плагіату у дисертації ексміністра освіти і науки України Сергія Шкарлета.

  • Натомість Шкарлет подав скаргу до Апеляційного комітету Нацагентства із забезпечення якості вищої освіти і скаржився на дії Комітету з питань етики.

    Нагадаємо, що у березні Верховна Рада відправила Шкарлета у відставку з посади міністра освіти і науки України.

  • Однак він працевлаштувався на посаді першого проректора Чернігівської політехніки.