Про ситуацію із навчанням у місті розповіла очільниця департаменту освіти і науки Одеської міськради Олена Буйневич. Також уточнила, яка ситуація із харчуванням дітей у закладах освіти на сьогодні.

Читайте В одному з облцентрів України оголосили канікули у школах

Як вчитимуться діти в Одесі

Так, чиновниця повідомила, що з 8 лютого дитсадки, які працюють очно, повертаються до звичайного графіку роботи. Харчуванням дітей забезпечать. Приготування і доставку їжі, за її словами, у закладах освіти, в яких є світло, організували за два дні.

Натомість у школах Одеси продовжили канікули до кінця тижня.

За рішенням адміністрації, розпочинають очні заняття школи, у яких є світло. Заклади освіти інформують батьків щодо ситуації у конкретній школі,
– наголосила Буйневич.

Напередодні в Одесі оголосили канікули у школах

В Одесі через значні проблеми з електропостачанням у школах оголосили невеликі канікули. Школярі відпочивали 6 та 7 лютого.

У садочках працювали чергові групи.

До теми Роботи тривають третю добу: як змінилась ситуація зі світлом на Одещині після масштабної аварії

Що відомо про аварію зі світлом на Одещині

  • 3 та 4 лютого в Одеській області трапилось дві масштабні аварії на підстанції. Внаслідок цього пів мільйона людей залишились без світла.
  • Тоді з Києва в регіон на прохання адміністрації Одеси відрядили міністра енергетики та очільника Укренерго. Згодом Денис Шмигаль доручив утворити цілодобовий урядовий штаб на чолі з міністром енергетики, в який також увійдуть виконувач обов'язків глави МВС, голови ДСНС та ОВА, керівник Укренерго тощо.
  • Станом на 5 лютого глава Укренерго Володимир Кудрицький зауважив, що суттєві проблеми зі світлом залишаються. Обмежене енергопостачання мають майже 300 тисяч абонентів.
  • У області діє пропорція світла: 2 години – увімкнене, 10 – вимкнене. За словами Кудрицького, 10 лютого Одеса зможе повернутися до звичних графіків вимкнення.