Про це повідомили у пресслужбі міської ради, інформує 24 Канал. Нагадаємо, що станом на 5 лютого 280 – 290 тисяч абонентів Одеси мають обмежене енергопостачання.

Важливо Масштабна аварія на Одещині: суттєві обмеження світла триватимуть найближчими днями

В Одесі оголосили канікули

У школах Одеси оголосили канікули 6 та 7 лютого. Це пов’язано з критичною ситуацією із забезпеченням міста електроенергією.

Зауважимо, що у всіх очних садочках працюватимуть чергові групи.

Яка причина аварії в енергетичній системі Одеси

Депутат Одеської міської ради Петро Обухов розповів, що перед Одесою є декілька станцій, які видають електрику. На цих станціях є високовольтні трансформатори – це 330 кіловольтів. Один з цих трансформаторів загорівся. Його вже ремонтували декілька разів.

За словами депутата Одеської міської ради, ніхто не каже конкретних термінів відновлення електропостачання в місті. Однак можна припустити, виходячи з того, що було перед цим. В Одесі після останнього обстрілу електроенергії не було десь тиждень.

Проблеми зі світлом в Одесі: що відомо

  • В Одесі та районі 280 – 290 тисяч абонентів мають обмежене енергопостачання. 4 лютого люди мали 2 години світла і 12 годин – його не було.
  • Попередньо, Одеса повернеться до звичайних графіків відключення світла орієнтовано з 10 лютого.
  • У міру переведення критичної інфраструктури на автономні джерела живлення графіки відключень, які відразу після аварії були +2/-12, поступово будуть пом’якшуватися до +2/-8.
  • ДТЕК передав Одесі 15 потужних генераторів. Вони спрямовані на потреби критичної інфраструктури, яка постачає людям воду та тепло.