Студентка Інституту права університету імені Шевченка Анастасія Тарасюк після скандалу записала відео з вибаченнями за свої висловлювання та видалила сторінку у соцмережі.

До теми Скандальна фанатка Басти Настя видалила сторінку в інстаграмі

Скандальну заяву доньки судді засудили в університеті Шевченка. Там зізнаються, що висловлювання Анастасії кидають тінь на репутацію закладу.

Доцентка КНУ ім. Тараса Шевченка Оксана Мацько написала у фейсбуці, що недолуга студентка-заочниця паплюжить славетне ім’я Університету Шевченка.

Ця ганьба лягла, на жаль, на весь університет. Дуже неприємно читати коментарі, де огульно звинувачують усіх викладачів. Це безперечно, репутаційні втрати,
– зауважила вона.

Проте відрахувати її поки що не мають права. У вівторок, 11 травня, мають скликати вчену раду, а викладачі збирають підписи під зверненням до університетської комісії з етики.


"Відеозвернення, попри непереконливе виправдання, є виявом глибокої неповаги до України, до майбутньої професії юриста. А може й інтерпретуватись як "участь у дестабілізації суспільного життя в Україні", про що йдеться на сайті Миротворець", – зазначили в університеті.

Водночас завідувачка кафедри фольклористики Інституту філології КНУ Олеся Наумовська вважає, що Настя має понести покарання. І додала, що це справа СБУ, бо дівчина говорила про територіальну цілісність України.

Читайте також Донька судді підтримала Басту й образила Україну: дівчина раптом стала патріоткою та вибачилася

Голова Студпарламенту Інституту журналістики КНУ ім. Т. Шевченка Данило Гайдамаха переконаний, що Анастасія Тарасова дискредитує своїми публічними діями університет. І, на його думку, вона не має вчитися в університеті Шевченка.

Та здобувати освіту юриста Анастасія, ймовірно, продовжить. В університеті Шевченка журналістам розповіли, що для відрахування є чіткий перелік підстав. І публічних закликів до сепаратизму в ньому немає.

Що відомо про скандал з Анастасією Тарасовою

  • Дівчина опублікувала у своїх соцмережах сторіз з обуреннями і нецензурною лексикою з приводу інциденту з Бастою. У своїй промові дівчина назвала Крим "прос*аним", а українців – бидлом.
  • Згодом з’ясувалося, що мати дівчини – суддя Печерського райсуду Крістіна Константинова. А її тато – колишній працівник СБУ й теперішній керівник управління ДБР у справах Майдану Анатолій Тарасюк.
  • Також, за даними ЗМІ, Настю ловила патрульна поліція за кермування напідпитку. Проте покарання вона уникнула у Печерському суді – там, де працює мама.