Гроші за пробне ЗНО, яке так і не провели цьогоріч, отримали вже 110 тисяч 554 учасники. Про це повідомляє пресслужба Міністерства фінансів.

До теми Вступна кампанія-2020: як зареєструвати електронний кабінет

Сума повернених коштів – 27 мільйонів 354 тисячі гривень, що становить 52,15% від загальної суми (52 мільйони 450 тисяч гривень)", – зазначили в Мінфіні.

Там також додали, що кошти виплачуються на безповоротній основі з Фонду боротьби з хворобою COVID-19 та її наслідками, які були спрямовані до Приватбанку для їх повернення 218 тисячам 663 учасників.

Як повернути гроші за пробне ЗНО:

  • Український центр оцінювання якості освіти сформував та передав базу даних МОН. До бази внесена інформація, зокрема, про унікальний номер учасника пробного ЗНО, що складається з 10 цифр. Це дозволяє правильно ідентифікувати особу. Також у базі наявні інша важлива інформація (ПІБ учасників; контактні номери телефонів; зазначені суми, що підлягають поверненню).
  • МОН до 1 липня 2020 року передає цю базу "Приватбанку".
  • Якщо учасник пробного ЗНО є клієнтом "Приватбанку", банківська установа перевірить надану МОН базу й автоматично перерахує необхідну суму коштів на цей рахунок.
  • Якщо в учасника пробного ЗНО немає рахунку у "Приватбанку", то на номер телефону надійде смс-повідомлення з інформацією, що банк відкрив картку і перерахував на неї кошти. Для отримання картки необхідно прийти у відділення та предʼявити документ, що підтверджує особу.
  • Звернутися до відділення для отримання картки необхідно не пізніше 1 грудня 2020 року.
  • Скільки абітурієнти заплатили за пробне ЗНО

    Учасники пробного ЗНО сплатили державі загалом 53 мільйони гривень. Про це в коментарі "Укрінформу" розповіла заступниця директора Українського центру оцінювання якості освіти Тетяна Вакуленко.