Про успіхи курсу повідомили на офіційному порталі Офісу Президента України.

Важливо: Дистанційна освіта: що це та які заклади освіти надають таку можливість

Курс розроблений у форматі серіалу, та є відповіддю на поширення коронавірусу. Його створили за 72 години.

Йтиметься про алгоритми та комунікацію вчителів і учнів на період дистанційного навчання, а також набір сервісів і специфіку їх використання для вчителів,
– йшлося у анонсі.

В рамках курсу пояснюватимуть як користуватись: Google Classroom, Microsoft Teams, Cisco Webex, Zoom, Class Dojo, Classtime, Viber.

Інціативу прокоментував Володимир Зеленський.

Карантин через коронавірус – це виклик для всіх освітян. Вчителі разом з батьками та дітьми опинились у стресовій ситуації без чітких алгоритмів дій і інструкцій, а також сам на сам з ключовим питанням – як організувати процес дистанційного навчання,
– розповів очільник держави.

Скільки в Україні всього вчителів?Загалом в українських школах працює понад 400 тисяч педагогів.

Актуально: Карантин 2020: за незаконне звільнення вчителів передбачена відповідальність

Що відомо про карантин в Україні?Кабінет міністрів видав постанову, за якою з 12 березня у закладах загальної й вищої освіти, мистецьких і спортивних школах, дитячих садочках запроваджують дистанційне навчання. Карантинні заходи триватимуть до кінця березня.

Також скасували рух залізниці, міжміські і міжобласні перевезення. У Києві, Харкові і Дніпрі з 17 березня закрили метро.

Дозволено пересуватись лише маршруткою (до 10 людей на одну маршрутку), в тролейбусі і трамваї (до 20 людей), в таксі, власним автомобілем або пішки.