Тим, хто забрав у Киви науковий ступінь, він нагадав, що є православним і тепер "молитиметься і згадає кожного".

Важливо Киву не позбавляли ступеня кандидата наук: в Міносвіти кажуть, що й не присуджували

Далі нардеп доповнив допис філософськими фразами на кшталт "Не міряйте життя одним днем", "Ви вже закінчуєте, а я лише почав", а також "всьому свій час".

Все, що ви, шавки боягузливі, у мене забрали, я поверну. А за тих, хто в цьому брав участь, тепер, як православний, молитимусь, знаю і згадаю кожного,
– попередив Кива.

Також одіозний парламентар нагадав, що у нього залишилося адвокатське свідоцтво, яке теж можна забрати.

Що відомо про науковий ступінь Киви

  • Депутат від “Опозиційної платформи – "За життя" Ілля Кива 26 квітня захистив кандидатську дисертацію. Члени Наукової ради проголосували за присвоєння йому наукового ступеня.
  • Кандидатська дисертація нардепа Іллі Киви мала назву "Механізм впливу громадянського суспільства на державне регулювання правоохоронної діяльності (на прикладі ЄС і України)".
  • На захист дисертації журналістів пропускали лише за списками. Так, першими пропустили журналістів медведчуківських телеканалів: Newsone, "112 Україна", ZIK та "Перший незалежний".
  • Окрім того, під час захисту дисертації Кива осоромився. Так, один з членів приймальної комісії поставив депутату запитання, однак той уникнув відповіді та сказав, що відповість на нього у наступній роботі.
  • Наукового керівника Киви Володимира Гурковського, який допомагав депутату із кандидатською роботою, вже звільнили з роботи.

Повний текст публікації Іллі Киви:

Все, що ви, шавки боягузливі, у мене забрали, я поверну, а за тих, хто в цьому брав участь, тепер, як православний, молитимусь, знаю і згадаю кожного...

Ви вже закінчуєте, а я лише почав! Не міряйте життя одним днем, а влада одним терміном. Всьому свій час…

P.S. Зеленський: У мене ще залишилося адвокатське свідоцтво, можеш його також мене позбавити та забрати.