Однак юний геній є звичайною дитиною, яка любить грати в ігри. Його батьки – Роня та Генрі – розповіли, яке правило допомогло їм виховати такого сина.

Дивіться також Хлопець хотів скласти іспит замість своєї дівчини і поплатився

У США 9-річний хлопчик вже закінчив школу

Батьки юного генія зізнаються, що не намагаються виправляти його, а пробують змінити систему підходу. Мама при цьому каже, що здібності хлопчика помітили, коли йому було 6 років. Вже тоді Девід вмів додавати та віднімати числа, перш ніж його навчили. Батьки повірили у свою дитину і кажуть, що це дуже важливий аспект у вихованні.

Батьки юного генія також наголошують: варто весь час відповідати на питання дітей, а не казати, що у вас немає на це часу. І запевняють, що правила, яке б розповідало, як виховати генія, немає.

Де зараз вчиться хлопчик

Хлопчик зараз вчиться онлайн у коледжі і виконує тижневе домашнє завдання за один день. Каже: якщо не витиметься, то спатиме до ранку.

Батьки заявили: зрозуміли, що звичайна школа – не для їхньої дитини. Кажуть, що вже першому класі однокласники часто слухали більше їхнього сина, ніж вчителя. Тож Балогун вирішив перевести Девіда на дистанційну форму програми для обдарованих дітей з індивідуальним навчальним планом.

Однак мати після того, як її син закінчив школу, не поспішає віддавати його в університет, адже не хоче, аби він навчався у класі з 20-річними студентами.