Про це Семочко розповів в інтерв’ю телеканалу ZIK.

"Всі мої статки, а також статки осіб, що пов’язані зі мною спільним побутом, копійка до копійки внесені у декларацію", – запевнив голова Служби зовнішньої розвідки.

Читайте також: СБУ перевіряє свого екс-працівника Семочка після скандального розслідування журналістів

Семочко додав, що і він, і його дружина Тетяна Лисенко є громадянами України, при цьому не мають інших паспортів, окрім українських.

Згадані в матеріалах журналістського розслідування Анастасія Котон, вона ж Лисенко, і Святослав Лисенко – діти Тетяни від першого шлюбу. Ці люди є повнолітніми і фінансово самодостатніми. Вони мають потужно фінансово-спроможних і забезпечених родичів і цей факт мав місце ще до моєї появи в цій сім’ї,
– сказав Семочко.

При цьому екс-працівник СБУ наголосив, що ці особи не пов’язані з ним спільним побутом.

"З цих та інших питань я готовий дати детальні відповіді уповноваженим співробітникам правоохоронних органів", – додав Семочко.

Хто такий Сергій Семочко? Екс-очільник Головного управління контррозвідувального захисту інтересів держави у сфері економічної безпеки СБУ у період з 2015 по 2017 роки, екс-очільник Головного управління СБУ у Києві та області у 2017-2018 роках. З липня 2018 року обіймає посаду першого заступника голови Служби зовнішньої розвідки.

Нагадаємо, у розслідуванні програми "Наші Гроші з Денисом Бігусом" мовилося, що перший заступник голови Служби зовнішньої розвідки Сергій Семочко володіє нерухомістю на понад 200 мільйонів гривень, а члени його сім'ї мають російське громадянство та періодично відвідують окупований Крим.