Як розповів директор будинку відпочинку Конча-Заспа Олександр Гурин, колишній генпрокурор прихопив із собою все майно та навіть викрутив розетки.

Важливо Я звідти з'їду, – ексгенпрокурор Піскун каже, що його виселили з державної дачі

Гурин зазначив, що перший будинок, в якому були сауна, джакузі, більярдний зал, тричі генпрокурор Святослав Піскун побудував у 2000-х, вклавши в ремонт 6 мільйонів гривень. У 2019 році в нього з'явився особняк Honka за 1 мільйон гривень.

Однак у травні 2021 року з ексгенпрокурором в односторонньому порядку розірвали договір оренди державної дачі, яку він отримав на 49 років ще у 2002 році. Виїжджаючи з неї, Піскун забрав всі меблі, зняв унітази та викрутив усі розетки.

Що відомо про Святослава Піскуна?

Це політичний діяч та генерал-лейтенант податкової міліції, який тричі працював на посаді генпрокурора: у 2002 – 2003 роках, 2004 році та 2007-му. А вже у липні – серпні 2020 року був радником генпрокурора України Ірини Венедиктової.

Що цьому передувало

  • 14 травня Володимир Зеленський за підсумками засідання РНБО пообіцяв провести аудит держрезиденцій в Кончі-Заспі та Пущі-Водиці. Адже зараз право на пільгове проживання на держземлі мають колишні судді, прокурори, правоохоронці та митники.
  • У цьому контексті Зеленський згадав прізвища ексгенпрокурора Святослава Піскуна, міністрів часів експрезидента Віктора Януковича – Дмитра Табачника та Раїси Богатирьової та директора департаменту корпорації Богдан Олександра Ільїна.