Про це Піскун заявив в ефірі шоу "Свобода слова Савіка Шустера". Також він додав, що дачу в оренду він отримав ще у 2002 році. 

Цікаво Нові санкції та землі у Конча-Заспі: звернення Зеленського за підсумками засідання РНБО

Ексгенпрокурор про державну дачу 

"Якщо президент вважає, що мені там не можна жити і розірвали в односторонньому порядку зі мною договір оренди, а не користування. Тому, я погоджуюсь із рішенням президента, і звичайно я звідти з’їду", – заявив Святослав Піскун. 

За його словами, договір оренди дачі він отримав після затвердження Кабміном разом з іншими високопосадовцями, такими як голова Верховного Суду, голова Вищого господарського суду тощо.

"Але ж це оренда, і я її платив, до вчорашнього дня... Я буду з’їжджати. Розпорядження принесли, що мені треба звідти вибратись, я і вибираюсь", – підсумував колишній генпрокурор. 

Що цьому передувало

  • 13 травня відбулось чергове засідання РНБО, на якому розглянули питання державних земель та будинків у Конча-Заспі й Пущі-Водиці, а також людей, у користуванні яких вони перебувають.
  • Володимир Зеленський заявив, що поставив завдання провести аудит земель і резиденцій та встановити перелік людей, які там живуть та за яких умов отримали це право. Він анонсував "велике переселення цих народів".
  • Зокрема згадав про людей на прізвище Піскун, Ландік, Васюник; міністрів часів Януковича – Дмитра Табачника та Раїсу Богатирьову; віцепрем'єра часів Порошенка – Геннадія Зубка; директора департаменту корпорації "Богдан" – Олександра Ільїна.

Хто такий Святослав Піскун

Політичний діяч, за освітою юрист, генерал-лейтенант податкової міліції. Він тричі працював на посаді генпрокурора:

У 2002 – 2003 роках за президенства Кучми. Звільнений за "надмірну політизацію органу загалом і створення власного політичного іміджу".

У 2004 році через суд повернув собі посаду, але у 2005 році його відставку ініціював Ющенко, який був незадоволений його роботою.

У 2007 році був генпрокурором місяць. Офіційна причина – не здав мандат нардепа протягом 20 днів. Двічі був нардепом у 2006 та 2007 роках за списком Партії регіонів, але залишався безпартійним.

У липні – серпні 2020 року був радником генпрокурора України Ірини Венедиктової.

Джерело: Ліга.Досье