Новака підозрюють в отриманні хабарів на суму 315 тисяч євро. А сталося це начебто під час реалізації публічних замовлень на будівництво доріг в Україні.

До теми Справа ексглави Укравтодору Новака: у Польщі затримали українку

Колишній глава Укравтодору Славомір Новак міг брати хабарі

Речниця окружної прокуратури у Варшаві Александра Скшиняж 7 липня повідомила, що Славоміру Новаку оголосили "змінене корупційне обвинувачення".

Тепер у ньому мовиться про отримання додаткової матеріальної вигоди на суму 315 тисяч євро за надання підтримки компанії у процесі отримання і виконання публічних замовлень щодо будівництва і ремонту доріг в Україні,
– сказала Скшиняж.

Нове обвинувачення стосується якраз того періоду, коли Новак виконував обов’язки голови Укравтодору.

Що слід пам'ятати про справу Славоміра Новака

  • Рік тому, у липні 2020, суд у Варшаві заарештував Славоміра Новака на 90 днів за підозрою в корупційних діях на посаді виконувача обовязків голови Укравтодору (з жовтня 2016 до жовтня 2019).
  • Затримали Новака поляки у співпраці з НАБУ. Арешт Новака ще двічі продовжували, та зрештою чоловік вийшов під заставу. А після цього заявив, що не коментуватиме нічого у своїй справі.
  • Розслідування проти Новака тим часом розпочали не тільки в Польщі, а й в Україні. 4 січня 2021 йому надіслали повідомлення про підозру до Польщі.