Підозрюваний, діючи в інтересах приватної компанії, порушив процедуру продажу комунального майна та завдав збитків на понад 9,7 мільйона гривень. Про це повідомили у Національній поліції.

Читайте також Заступника гендиректора одного з підприємств "Укроборонпрому" піймали на хабарі

Питання продажу майна не виносили на розгляд профільної комісії Дніпропетровської облради, а також не було дотримано процедуру опублікування інформації про продаж майна у ЗМІ

Відповідно приватна компанія отримала необґрунтоване право на придбання майна, а також знижку при його купівлі,
– додали правоохоронці.

Погроза вбивством працівнику

Окремо поліцейські встановили факт погрози вбивством одному з працівників. Працюючи першим заступником голови однієї з міськрад, він залякував та примушував начальника управління до підписання завідомо неправдивих актів виконаних робіт приватною компанією.

Фігуранту повідомили підозру в зловживанні владою або службовим становищем, а також погрозі вбивством. Суд 17 грудня обрав йому запобіжний захід – застава 1 мільйон 135 тисяч гривень.

Кримінальні справи проти Удода: що відомо

На сайті Криворізької міської ради оприлюднили інформацію про те, що обласна прокуратура відновила старі кримінальні справи проти Удода, які було закрито через відсутність складу злочину.

  • По одній із них проходить заступник начальника управління містобудування та архітектури Валерій Нетяженко, нібито саме він дав свідчення. З його слів, той загрожував йому пістолетом.
  • Другу кримінальну справу порушили у 2011 році. На той момент Удод обіймав посаду голови Дніпропетровської облради. На одному з засідань схвалили рішення продати приватній компанії низку об'єктів комунальної власності на суму 9,7 млн гривень.
  • Прокуратура побачила у цьому порушення та відкрила справу про злочинний намір. Збитки обласному бюджету правоохоронці оцінили у 357 723 гривні.