Наразі за низкою пов'язаних із цим бригадним генералом адрес провели обшуки. Про це стало відомо журналістам-розслідувачам одразу з двох незалежних один від одного джерел серед правоохоронців.

Напередодні ДБР розпочало розслідування через держзраду ексмера Ізюма та двох депутатів

Обшукали житло, яке було в центрі скандалу

За даними ЗМІ, Наумов 23 лютого покинув Україну в супроводі кількох людей. А ось його родина виїхала закордон трішки раніше.

Розслідування за статтею "Державна зрада" проводить ДБР. Фахівці цього відомства почали проводити обшуки в другій половині березня. Зокрема, обшукали квартиру в ЖК Alter Ego в центрі Києва, а також помешкання в селищі Гребінки неподалік від столиці.

Слід зауважити, що ця нерухомість записана на близьких колишнього співробітника СБУ. Проте вона й раніше потрапляла в поле зору ЗМІ, оскільки її вартість була неспіврозмірна із зарплатою, яка була в чоловіка.

Нерухомість досі під охороною спецслужби

Обшукані помешкання досі є під охороною СБУ. Журналісти-розслідувачі припустили, що це пов'язано з кримінальним провадженням від 2021 року. Тоді стало відомо про можливу підготовку замаху на вбивство Наумова.

У цій справі підозрювали його колегу, відповідно, виникло багато припущень про внутрішню боротьбу в спецслужбі. Проте розслідування досі триває. Тому остаточно сказати, які були мотиви, зможуть лише правоохоронці.

Прийшов до СБУ з новим головою Служби

Андрій Наумов почав працювати в СБУ у 2019 році. Це сталося невдовзі після того, як її очолив Іван Баканов. Згодом цьому напряму дали статус Головного управління Внутрішньої безпеки, тому його начальник отримав більші повноваження.

А ось позбувся посади начальника Головного управління внутрішньої безпеки СБУ він наприкінці липня 2021 року. Проте ті ж анонімні джерела повідомили, що Наумов не втратив свого впливу.

Зауважте – Генерал СБУ розповів про резерви окупантів: дивіться відео