Таку думку висловив військовий експерт Дмитро Снєгірьов, коментуючи загибель ватажка угруповання "Сомалі" "Гіві".

При цьому, за словами експерта, дуже дивним видається збіг обставин вбивства "Гіві" і заяви посла ФРГ в Україні Ернста Райхеля щодо можливості проведення виборів в ОРДЛО в присутності російських військ. Хоча, як зауважує Снєгірьов, офіційна Німеччина спростувала заяву посла, наголосивши, що Берлін чітко притримується Мінських угод. Але збіг обставин говорить сам за себе.

На думку Дмитра Снєгірьова, вбивство "Гіві" – це чергова ланка в ланцюгу ліквідації польових командирів так званої першої ідейної хвилі "русской вєсни". Як вважає експерт, наступним таким «героєм» може стати ватажок російських козаків Микола Козіцин, якому 7 лютого так званий козачий парламент, який знаходиться в Росії, висунув недовіру, назвавши зрадником інтересів козацтва.

Звинувачення українських ДРГ у вбивстві "Гіві" Снєгірьов вважає вже сталою традицією. Показовим, за його словами, є загибель "начальника управління" народної міліції "ЛНР" Олега Анащенка.

"В "ЛНР" заявили, що затримали майора ЗСУ. Згодом з’ясувалося, що під його видом мав виступати ополченець з нетрадиційною сексуальною орієнтацією, який напередодні був затриманий співробітниками так званої "МГБ ЛНР". Показовий момент, коли бажане видається за дійсне. Пізніше був затриманий польовий командир "Шаман", у якого вилучили зброю і карту переміщення автомобіля Анащенка. Це свідчить про те, що за цими вбивствами стоять саме російські спецслужби", – наголосив Снєгірьов.

Нагадаємо, уранці 8 лютого з'явилася інформація, що внаслідок теракту загинув бойовик Михайло Толстих, більш відомий як "Гіві". Додамо, що раніше інформацію про смерть підтвердив радник МВС Зорян Шкіряк.