Пряма трансляція на
Останні випуски

Експерт розповів, в які пастки потрапив Сурков

- Читать новость на русском
Помічник Путіна допустився низки помилок
Помічник Путіна допустився низки помилок / 24 Канал

Зміною в ручному режимі керівництва так званої "ЛНР" помічник Путіна Владислав Сурков розставив для себе кілька пасток. Фактично, Сурков зробив подарунок для України.

Таку думку сайту "24" висловив військовий експерт Дмитро Снєгирьов.

Читайте також: Призначення Пасічника ватажком "ЛНР" – це перемога ФСБ над Сурковим, – німецьке видання

Фахівець зазначає, що оперативним призначенням колишнього очільника "МДБ ЛНР" Пасічника замість Плотницького Сурков допустився кілька важливих помилок. По-перше, говорить Снєгирьов, навіть якщо допустити, що Плотницький за власною ініціативою написав заяву про звільнення, то, згідно так званої "конституції" псевдореспубліки, його обов’язки має виконувати голова парламенту, а не міністр держбезпеки.

Навіть з урахуванням того, що Пасічник вніс терміново зміни до "конституції", їх має підписати знову ж таки Плотницький. А він, схоже, не збирається повертатися до Луганська. Це подарунок для України. Москва поставила під сумнів так звану легітимність "Д/ЛНР" загалом. Тепер Київ має всі підстави казати, що мінські угоди "денонсовані" самими бойовиками,
– наголошує Дмитро Снєгирьов.

По-друге, зазначає експерт, виникла колізія щодо уповноваженого від "ЛНР" за мінський процес. З одного боку, Плотницького призначили уповноваженим на переговорах у Мінську. З іншого, Пасічник доручив це так званому "міністру закордонних справ" Дейнего. Тоді не зрозуміло, хто ж відповідає за мінський процес. Цей момент Україна теж може поставити це представництво під сумнів.

Ці перестановки в "ЛНР" – іміджеві втрати для Суркова, зокрема на переговорах з спецпредставком Волкером. Сурков заявляв, що Плотницький залишиться на чолі "ЛНР" до того, як будуть призначені вибори. І тепер Сурков має пояснити Волкеру, чому він не дотримав свого слова. Це серйозні репутаційні втрати для нього,
– підкреслив Снєгирьов.

Нагадаємо, 21 листопада в окупованому Луганську так званий "міністр внутрішніх справ" "ЛНР" Ігор Корнет, якого ватажок бойовиків Плотницький усунув від посади, влаштував у псевдореспубліці "військовий переворот". Як відомо, у минулому Плотницький і Корнет змагалися за вплив в "ЛНР". 24 листопада Плотницький написав заяву про "відставку" за станом здоров'я. Тимчасово виконуючим обов’язки ЛНР став "міністр держбезпеки "ЛНР" Леонід Пасічник.

Читайте також: Пацієнт швидше мертвий: чи варто далі дотримуватися мінських угод?

powered by lun.ua
Пропозиції партнерів
Коментарі