Пресслужба Центральної телерадіостудії Міністерства оборони України оприлюднила кадри служби елітного підрозділу українського флоту.

Важливо Гірше, ніж у Бахмуті: військовий ЗСУ розповів про ситуацію біля Вугледара

Прем'єра нового проєкту Військового телебачення України

У відомстві пообіцяли незабаром показати, чим живуть воїни цього підрозділу.

Серед тих, хто захищає головну гавань українського флоту, є ті, кого зазвичай не бачать. Вони виконують завдання, які навіть через роки будуть приховані від громадськості під грифом секретності,
– йдеться у повідомленні.

Анонс нового проєкту від Міноборони: дивіться відео

МВС готує "Гвардію наступу"

  • МВС України почало формувати нові штурмові бригади. Вони будуть займатися винятково звільненням територій від російських окупантів.
  • Ігор Клименко уточнив, що "Гвардія наступу" – це професійні штурмові бригади МВС, "команди бійців-патріотів, які прагнуть винищити ворога та звільнити окуповані землі України". У них не буде жодних тилових завдань.
  • Формування підрозділів триває. Основу вже складають досвідчені військовослужбовці, які проявили себе на передовій.
  • Національна гвардія України запрошує у "Буревій", "Червону калину", "Кара-Даг", "Рубіж", "Спартан" та легендарний "Азов". Державна прикордонна служба України чекає на бійців у бригаді "Сталевий кордон", а Національна поліція України – у штурмовій бригаді "Лють".
  • Записатися можна за посиланням storm.mvs.gov.ua. Або ж у визначених ЦНАПах, перелік яких є на сайті. Також працює і гаряча лінія для консультацій – 0800100020.