Про це в ефірі новинного телемарафону розповів тимчасовий виконувач обов'язків міністра внутрішніх справ Ігор Клименко, повідомляє 24 Канал.
До теми Як далі працюватиме МВС: Клименко розповів, чи будуть нові призначення у відомстві
Хто піде у штурмові бригади
На своїй сторінці у фейсбуці Ігор Клименко уточнив, що "Гвардія наступу" – це професійні штурмові бригади МВС, "команди бійців-патріотів, які прагнуть винищити ворога та звільнити окуповані землі України". У них не буде жодних тилових завдань. Формування підрозділів уже триває. Основу нових бригад склали військовослужбовці та поліцейські, які мають значний бойовий досвід та героїчно проявили себе на передовій.
За словами Клименка, рішення про створення штурмових бригад ухвалили ті працівники системи МВС, "у яких достатньо люті, щоб знищувати ворога". Багато військовослужбовців допомогли й ініціювали набір людей до таких підрозділів.
Було прийнято рішення, що всіх, хто бажає, хто є патріотом, хто втратив домівки або рідних через війну, об'єднати в такі бригади. Ми вже почали формувати такі підрозділи, які націлені на те, щоб звільнити наші території й стати на міжнародно визнані кордони. Це наша найближча мета,
– заявив Клименко в ефірі телемарафону.
Бригади будуть доукомплектовувати виключно високовмотивованими добровольцями.
МВС обіцяє тільки високоякісну підготовку, постійні тренування та участь в операціях на передовій.
Як долучитися
Варіанти два:
- Можна записатися онлайн на storm.mvs.gov.ua
- Або ж у визначених ЦНАПах. Перелік адрес є на сайті.
Сучасна історія України пишеться зараз. Немає часу спостерігати. Долучайтеся до Гвардії наступу!,
– наголосив Клименко.
Російська армія готується наступати за стратегією "Вагнера"
- Наразі тисячі солдатів проходять підготовку у Росії та в Білорусі. Вони відмовились від старої стратегії та вчаться проводити операції лише у складі невеликого підрозділу.
- Російські переймають стратегію ПВК "Вагнера", адже вони досягли найбільше успіхів у порівнянні з основними російськими військами.
- Тепер росіяни хочуть наступати невеликими групами по 25 – 50 солдатів, яким призначається командир, який має вести її до певної мети, а не зімкнутими загонами по 250 – 1000 солдатів, як було раніше.
- Якщо група атакована чи навіть повністю знищена, це майже не впливає зусилля інших груп, які атакують на інших ділянках фронту. І якщо група зазнає невдачі та всі 25 – 50 солдатів гинуть, нова група отримує те саме завдання.